Mooie forse aquarel van deze schilder die in zijn oeuvre altijd een voorliefde paarden laat zien. Gesigneerd en gedateerd 1928.
Redelijk
Een gouache uit 1928, op dik aquarelpapier geschilderd heeft hier en daar een (weer) vlekje maar over het algemeen in prima staat.
Tot 2 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25