Grote ets van Guillaume le Roy uit 1972. Bruine inkt, ingelijst onder glas en passe partout. Stevige houten lijst, met gebruikssporen.
Let op: wordt bij verzending verzonden ZONDER glas of lijst vanwege glasbreuk risico. Bij ophalen uiteraard met lijst.
Goed
Enige ruimte onderin tussen passe partout en papier, kan eenvoudig strakker worden gezet met opvulling via de achterzijde. Lijst is vastgezet met klemmen.
Ets in zeer goede staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velserbroek, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 14,00
Naar België
€ 22,00
€ 24,00
Europese Unie
€ 34,00