Gustav Beran - GUSTAV BERAN (1912-2006) - Mixed Media Schilderij - Gesigneerd - Ingelijst- 1964 - Verkocht

Gustav Beran - GUSTAV BERAN (1912-2006) - Mixed Media Schilderij - Gesigneerd - Ingelijst- 1964 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 120,00

Gustav Beran - GUSTAV BERAN (1912-2006) - Mixed Media Schilderij - Gesigneerd - Ingelijst- 1964 kopen? Bied vanaf 150!Gustav Beran - GUSTAV BERAN (1912-2006) - Mixed Media Schilderij - Gesigneerd - Ingelijst- 1964 kopen? Bied vanaf 150!Gustav Beran - GUSTAV BERAN (1912-2006) - Mixed Media Schilderij - Gesigneerd - Ingelijst- 1964 kopen? Bied vanaf 150!Gustav Beran - GUSTAV BERAN (1912-2006) - Mixed Media Schilderij - Gesigneerd - Ingelijst- 1964 kopen? Bied vanaf 150!Gustav Beran - GUSTAV BERAN (1912-2006) - Mixed Media Schilderij - Gesigneerd - Ingelijst- 1964 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
  • Gustav Beran (1912-2006)
Jaartal1964
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 cm x 12 cm (h x b)
Lijst25 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige collage/gouache van Gustav Beran.
Gustav Beran was een leerling van Josef Hoffmann, oprichter van de Wiener Werkstatte.

Uniek werk en mooi ingelijst.

Gustav Beran is als autonoom kunstenaar niet bekend geworden, maar

veel meer als vormgever (artistiek leider) van de zilverfabriek Gerritsen en Van Kempen.� Deze schilderijtjes blijken zeer zeldzaam te zijn.

Gustav Beran (1912-2006)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
26 cm
25 cm
12 cm
12 cm
Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:20-08-2018 om 21:56
Eindtijd:29-08-2018 om 01:37
jpmr5503
29 aug. / 01:16
€ 120