Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Jaartal | 1964 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 12 x 12 cm (h x b) |
Incl. lijst | 25 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige collage/gouache van Gustav Beran.
Gustav Beran was een leerling van Josef Hoffmann, oprichter van de
Wiener Werkstatte.
Uniek werk en mooi ingelijst.
veel meer als vormgever (artistiek leider) van de zilverfabriek Gerritsen en Van Kempen.� Deze schilderijtjes blijken zeer zeldzaam te zijn.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arnhem, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Arnhem, Nederland |
Starttijd | 20-8-2018 om 21:56 |
Eindtijd | 29-8-2018 om 1:37 |