Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 85 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het werk golft licht en op de foto’s wijkt de bovenkant wat van de lijst. Dit laatste is al verholpen met een aantal extra lijstveren. In werkelijkheid ziet het werk er nu beter uit dan op de foto’s naar voren komt. | |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 28-5-2022 om 0:30 |
Eindtijd | 13-6-2022 om 19:15 |