Hannie Bal - litho: naakt - 1953 - Verkocht

Hannie Bal - litho: naakt - 1953 kopen? Bied vanaf 35!
Hannie Bal - litho: naakt - 1953 kopen? Bied vanaf 35!Hannie Bal - litho: naakt - 1953 kopen? Bied vanaf 35!Hannie Bal - litho: naakt - 1953 kopen? Bied vanaf 35!
  • Hannie Bal (1921-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1953
TechniekLitho
OnderwerpNaakt
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20 cm x 13.8 cm (h x b)
Passe-partout30.8 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
LItho van Hannie Bal. Jaar: 1953. Titel: naakt. Het werk is op het pass-partout met potlood gesigneerd.

IN goede staat. Klein vlekje op P.P.

Hannie Bal (1921-2012)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5594 verkochte items
Alle items van deze verkoper (339)
24 cm
30.8 cm
13.8 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-07-2020 om 23:25
Eindtijd:10-08-2020 om 19:23
gaius200
07 aug. / 17:01
€ 35