Cornelis Johannes van der Aa - Stadsgezicht vanaf water
Jan Mankes - Originele Heliogravure Parelhoen 1923
Henri van Daalhoff - Portret van een vrouw met sigaret
Jan Mankes - Originele Heliogravure Lijsters in Avondschemering 1923
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho uit 1953, potlood gesigneerd en gedateerd linksonder.
Beeldmaat 57 x 42 cm. Bladmaat 64 x 47,5 cm. Losbladig.
Hans Bayens is geboren te Hastiere Lavaux in 1924 en overleden te Amsterdam in 2003.