Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Lithografie van Hans Richter (Berlin, 1888 - Minusio, Locarno, 1976)
Titel: "Composition 1975",
handgenummerd in potlood linksonder 50/90
Handgesigneerd in potlood rechstonder "Richter 75"
formaat: 70 x 50
Zeer goede Staat, nooit ingekaderd geweest en altijd in donkere lade bewaard.
Verzekerde verzending met Track en trace
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Aalst, België |
Starttijd | 30-12-2020 om 18:15 |
Eindtijd | 8-3-2021 om 21:40 |