Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Fotocollage |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 26.8 x 19.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Afdruk gemaakt in 1999 door een voormalige kunstdrukker
Archiefmodelprinter
vierkleurendruk verbeterd met een glanzende vernis
Deze ongepubliceerde prent werd gevonden in de diepten van een montagewerkplaats in de archiefkasten van een voormalige kunstdrukkerij, kostbaar plat bewaard en beschermd tegen licht. Hoewel het met zijn 23 jaar oud is, is het in een goede staat van bewaring gebleven. Aanwezigheid van enkele sporen van vuil op de achterkant en lichte markeringen door manipulaties van de printer tijdens herdrukken. Het front daarentegen is gaaf, in perfecte staat en heeft een opmerkelijke glans.
Deze kopie werd door de drukker bewaard om als referentie te dienen voor de instelling en kleuring op de machine tijdens herdrukken.
Grootte: 19,4 cm x 26,8 cm | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gieten, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Gieten, Nederland |
Starttijd | 25-6-2022 om 12:18 |
Eindtijd | 15-7-2022 om 18:00 |