Harry Maas - Meisje op vlot

Harry Maas - Meisje op vlot kopen? Bied vanaf 1500!
Harry Maas - Meisje op vlot kopen? Bied vanaf 1500!Harry Maas - Meisje op vlot kopen? Bied vanaf 1500!Harry Maas - Meisje op vlot kopen? Bied vanaf 1500!

Geplaatst door  Sciarone

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Harry Maas (1906-1982)
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
Lijst95 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Meisje op een vlot

Meisje op een vlot

Afmeting 70 x 90

Harry Maas (1906-1982)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Sciarone

Lid sinds 2022
0 verkochte items
75 cm
95 cm
70 cm
90 cm
Starttijd:02-05-2022 om 13:07
Eindtijd:15-05-2022 om 21:03
Openingsbod€ 1500
ObjectlocatieDen haag, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie