Jaartal | 1989 |
Techniek | Gouache |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 41 x 41 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Twee moderne werken van Amsterdamse kunstenares Helna Kruyswijk Opleiding Internationale Sommerakademie für Bildende Kunst (Salzburg) Opleiding Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam) Lid van vereniging Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars BBK Lid van vereniging Stichting Vrouwen in de Beeldende Kunst (SVBK) | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westzaan, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 20-5-2022 om 10:39 |
Eindtijd | 30-5-2022 om 19:15 |
Objectlocatie | Westzaan, Nederland |