Jan te Wierik - Set van 3 zeefdrukken
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originele kleurentekening
ARS Artigiana Deruta - Zeldzame offerschaal met diermotieven uit 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Dame op terras (groot formaat) fl. 5400,-
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1898 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 8.5 x 12 cm (h x b) |
Passe-partout | 16 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat, zeker voor de leeftijd 120 jaar | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 22-3-2023 om 23:41 |
Eindtijd | 31-3-2023 om 23:35 |