Hendrik Voskuijl, Zittend Naakt, Tekening - Verkocht

Hendrik Voskuijl, Zittend Naakt, Tekening kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Hendrik Voskuijl, Zittend Naakt, Tekening kopen? Bied vanaf 30!Hendrik Voskuijl, Zittend Naakt, Tekening kopen? Bied vanaf 30!Hendrik Voskuijl, Zittend Naakt, Tekening kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Henk Voskuyl (1893-1980)
TypeTekening / Aquarel

Goed getroffen tekening door Hendrik Voskuijl

Voorstelling van een zittend naakt.

Losbladig, beeldmaat 24x13, bladmaat 30x23

Gemonogrammeerd en gedateerd l.o. 'HV' en '66'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Henk Voskuyl (1893-1980)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:18-12-2015 om 10:55
Eindtijd:28-12-2015 om 19:55
prentwerk
28 dec. / 12:28
€ 30