Herman Brood - Zeefdruk - Elvis
Sam Middleton - Zeefdruk: Drumsticks - 1995
Herman Brood - zeefdruk: Tarzan
Jaartal | 1991 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 45 cm (h x b) |
Incl. lijst | 71 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Krachtig, karakteristiek werk van Miguel Ybanez. Gemengde techniek (acrylverf, collage, potlood) op papier, gesigneerd en gedateerd (1991) linksonder, met zijn eigen blindstempel rechtsonder. Het gehele blad professioneel, zwevend opgehangen in stevige, gebeitste lijst, achter glas. In goede conditie.
Afmetingen: 71cm x 71cm (incl. lijst), 45cm x 45cm (blad)
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Blad plus voorstelling in uitstekende conditie, maar de lijst is licht beschadigd op wat plekken (zie foto's). | |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 8-8-2022 om 0:00 |
Eindtijd | 22-8-2022 om 19:07 |