In opdracht geveild:
(24-24-1)
Mooie ets van Hermanus van der Jagt. In mooi lijstje. Kan direct aan de muur.
Titel: Erfje in Callandsoog
Jaartal: Onbekend.
Afmetingen ets: 9cm x 13cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Ja, mooi lijstje.
Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Dit werk kan verzonden worden in een pakket, kosten 10 euro aangetekend en verzekerd.
Of afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: