Ootje Oxenaar - Ontwerp 50 gulden biljet | litho
Mr. Strange - De neushoorn van Salvador
Ger Daniels - aquarel gezicht vanaf de vrijheidsdreef op Groenendaal Heemstede
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Litho |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 34 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi werk van Hugo Claus met passe partout en lijst. De lijst is niet nieuw maar prima toonbaar en kan zo aan de muur
Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of verzonden worden met lijst per koerier of zonder lijst via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 13-12-2023 om 11:58 |
Eindtijd | 8-3-2024 om 7:59 |