Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Regentessebrug - Ingelijst
Ad van Hassel - Vincent van Gogh
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 750 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
De litho is in zeer goede staat. De boekwerken hebben lichte gebruikssporen. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 31-10-2021 om 23:04 |
Eindtijd | 13-11-2021 om 17:43 |