Jan Spijkers - Acryl op doek, Raam met kater - Ingelijst
Ronald Boonacker - Bonaire, INGELIJST
Ronald Boonacker - Route du Soleil I/Zeefdruk op hout (Gratis verzending Nederland)
Ronald Boonacker - Curaçao, INGELIJST
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een gesigneerde litho op papier door
de Bergense kunstenaar, beeldhouwer Jaap Mooy. Papier is geplakt op karton. Karton is op de achterkant gestempeld met STRM en is genummerd. Komt uit een verzameling.
Starttijd | 4-8-2016 om 23:44 |
Eindtijd | 11-8-2016 om 23:44 |