Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Meegdrukte signatuur rechtsonder.
Oplage: Dit is nummer 27 van 65
Titel (?): Gedrukt van de originele blokken van Fon Klement
Tweekleurige houtsnede op handgeschept papier.
Niet ingelijst.
Een paar cm. onder de signatuur en in de rand zit een gaatje in het papier. Niet zichtbaar bij inlijsting.
Rechts in het witte kader wat weerplekken. Ook niet zichtbaar bij inlijsting.
Ophalen of verzenden.
Verzending in koker via PostNL: Standaard pakket € 8,50 of Aangetekend pakket € 10,00
Ophalen is ook mogelijk.
Starttijd | 27-7-2014 om 20:11 |
Eindtijd | 10-8-2014 om 20:11 |