Litho van Jacqueline de Jong. Gedrukt op dik papier. Met potlood gesigneerd, gedateerd (onduidelijk) en romeins genummerd XXVII / XXX. De conditie is goed, verkleuring langs de rand door eerdere inlijsting (zie foto).
Het werk kan zonde rkosten worden opgehaald in Utrecht of Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.
Goed
Verkleuring aan de rand door eerdere inlijsting (zie foto)
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00