James Ensor - De Molen van Mariakerke - Verkocht

James Ensor - De Molen van Mariakerke kopen? Bied vanaf 200!
Prenten voor 1900

James Ensor - De Molen van Mariakerke kopen? Bied vanaf 200!James Ensor - De Molen van Mariakerke kopen? Bied vanaf 200!James Ensor - De Molen van Mariakerke kopen? Bied vanaf 200!James Ensor - De Molen van Mariakerke kopen? Bied vanaf 200!James Ensor - De Molen van Mariakerke kopen? Bied vanaf 200!James Ensor - De Molen van Mariakerke kopen? Bied vanaf 200!James Ensor - De Molen van Mariakerke kopen? Bied vanaf 200!James Ensor - De Molen van Mariakerke kopen? Bied vanaf 200!
  • James Ensor (1860-1949)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1889
Techniek Ets
Drager Papier
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 12.5 x 17.5 cm (h x b)
Incl. lijst 23.8 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd In de plaat gesigneerd
Ets door James Ensor uit 1889  "de molen van Mariakerke".
In zeer goede staat, wat vlekjes in het papier, zie de foto's
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den hoorn, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00