Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/10 |
Gesigneerde litho van de kunstenaar Jan Cobbaert (1909-1995), gedrukt in een oplage van 10 stuks. In het midden is het werk gesigneerd in potlood en 1/10 Papiermaat 50 x 35 cm. (hxb) Het werk is in goede staat.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Het werk is in goede staat. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 18-4-2021 om 12:29 |
Eindtijd | 26-4-2021 om 9:02 |