Jan den Hengst - grote aquarel van Ajaccio Corsica

Jan den Hengst - grote aquarel van Ajaccio Corsica kopen? Bied vanaf 50!
Jan den Hengst - grote aquarel van Ajaccio Corsica kopen? Bied vanaf 50!Jan den Hengst - grote aquarel van Ajaccio Corsica kopen? Bied vanaf 50!Jan den Hengst - grote aquarel van Ajaccio Corsica kopen? Bied vanaf 50!Jan den Hengst - grote aquarel van Ajaccio Corsica kopen? Bied vanaf 50!Jan den Hengst - grote aquarel van Ajaccio Corsica kopen? Bied vanaf 50!Jan den Hengst - grote aquarel van Ajaccio Corsica kopen? Bied vanaf 50!Jan den Hengst - grote aquarel van Ajaccio Corsica kopen? Bied vanaf 50!Jan den Hengst - grote aquarel van Ajaccio Corsica kopen? Bied vanaf 50!Jan den Hengst - grote aquarel van Ajaccio Corsica kopen? Bied vanaf 50!Jan den Hengst - grote aquarel van Ajaccio Corsica kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan den Hengst (1904-1983)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 36 cm (h x b)
Lijst51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bladmaat 50x36 cm.

Achter passepartout en glas.

In een mooie kwaliteit zwarte aluminium lijst.

NB het werk wordt goed verpakt. Glasbreuk blijft echter voor risico van de koper. Advies is om het werk zonder glas te versturen.

in goede gebruikte staat.

Sluit binnenkort 7u 27m 07s
Huidig bod€ 50
Volgend minimum bod: € 60
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:14-11-2022 om 00:11
Eindtijd:28-11-2022 om 20:00
Alat
25 nov. / 23:11
€ 50