Olieverf geschilderd op dik papier dat bevestigd is op paneel, niet ingelijst. Gesigneerd Grégoire links onder en nogmaals aan de achterkant. De Moor wordt gerekend tot De Nieuwe Haagse School. Vanaf 1966 woonde en werkte hij in Italië.
Redelijk
Aan de randen beschadigingen die wegvallen als het wordt ingelijst.
Tot 2 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25