Jan Mensinga - Jan Mensinga: 2 etsen + Litho - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Jan Mensinga (1924-1998)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

2 etsen en 1 litho (in druk gesigneerd) van Jan Mensinga. In 1 koop.

Litho Clown
Afmetingen: 45cm x 32cm

Ets Clowns
Afmetingen: 28cm x 32cm

Ets Gezicht met bloemen
Afmetingen: 27cm x 35cm

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk kan verzonden worden in een koker voor 10 euro (aangetekend en verzekerd). Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:

Starttijd12-12-2011 om 10:35
Eindtijd19-12-2011 om 10:35