Jan Michielsen - jca michielsen - Verkocht

Jan Michielsen - jca michielsen kopen? Bied vanaf 1!

  • Jan Michielsen (1939-2010)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1997
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst82 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
relatie geschenk
ConditieRedelijk
sinds aankoop geen onderhoud
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deurne, Nederland

ObjectlocatieDeurne,  Nederland
Starttijd6-9-2019 om 17:58
Eindtijd11-9-2019 om 22:54
Biedingen (10)