Jan Michielsen - kleurenets - oplage 1/1 - gesigneerd - Verkocht

Jan Michielsen - kleurenets - oplage 1/1 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Jan Michielsen - kleurenets - oplage 1/1 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Michielsen - kleurenets - oplage 1/1 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Michielsen - kleurenets - oplage 1/1 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Michielsen - kleurenets - oplage 1/1 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Michielsen - kleurenets - oplage 1/1 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  loft
FA. (15)

453 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan Michielsen (1939-2010)
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen52 cm x 60 cm (h x b)
Passe-partout69 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/1
Fraaie kleurenets van Jan (J.C.H.) Michielsen, abstractie voorstelling. Met papieren band vastgezet op passe partout.
Wordt plat verzonden tussen platen, verzendkosten kunnen lager (NL € 10) bij verzending zonder passe partout.

Ets heeft enige roestvlekjes, mogelijk ooit vochtig opgeslagen, breidt al jaren niet meer uit. Vandaar lage startprijs. Overigens in goede staat. Passe partout heeft kleine gebruikssporen.

Jan Michielsen (1939-2010)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  loft
FA. (15)

453 verkochte items
76 cm
69 cm
60 cm
52 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:28-01-2019 om 21:02
Eindtijd:07-02-2019 om 20:44
Biedingen (3)
Eleo
02 feb. / 23:35
€ 10
Harboo805
02 feb. / 23:35
€ 5
Harboo805
31 jan. / 01:04
€ 1