Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32.5 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
De afgebeelde ets van Jan Sirks is onderdeel van de <Rijnmond Toen> collectie. De ets is na verwerving zorgvuldig geinspecteerd en licht droog gereinigd. De ets is, voor zover zichtbaar, niet eerder ingelijst geweest. Na de inspectie is de ets opgeslagen in zuurvrije doos onder goede climatologische omstandigheden, stof- en insectvrij.
In verband met mijn leeftijd ga ik de verzameling geleidelijk inkrimpen.
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel en rodenrijs, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Berkel en Rodenrijs, Nederland |
Starttijd | 14-4-2024 om 16:36 |
Eindtijd | 28-4-2024 om 15:45 |