Jan Sluijters (jr.) - Aquarel, Tuinlandschap - Verkocht

Jan Sluijters (jr.) - Aquarel, Tuinlandschap kopen? Bied vanaf 40!
Jan Sluijters (jr.) - Aquarel, Tuinlandschap kopen? Bied vanaf 40!Jan Sluijters (jr.) - Aquarel, Tuinlandschap kopen? Bied vanaf 40!Jan Sluijters (jr.) - Aquarel, Tuinlandschap kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan Sluijters (jr.) (1914-2005)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQJS

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:18-11-2019 om 13:09
Eindtijd:26-11-2019 om 20:06
Biedingen (8)
Huis15
26 nov. / 19:56
€ 85
Sophia2013
26 nov. / 19:56
€ 75
Sophia2013
26 nov. / 19:55
€ 71
Huis15
26 nov. / 19:55
€ 61
Sophia2013
26 nov. / 19:55
€ 60
Huis15
26 nov. / 19:51
€ 50
bavaff
26 nov. / 19:51
€ 45
Huis15
26 nov. / 19:49
€ 40