Een ingelijste prent met kleur van de Nederlandse kunstenaar Jan Toorop, getiteld Alleen Christuis kan ons redden. Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat. Herkomst uit de inboedel van een kunstverzamelaar Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid
Redelijk
Barst in het glas
Tot 2 kg.
€ 7,00
Naar België
€ 10,00
€ 10,00
Europese Unie
€ 10,00