Jan Toorop - St Vierge de Lourdes - Verkocht

Jan Toorop - St Vierge de Lourdes kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Jan Toorop - St Vierge de Lourdes kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - St Vierge de Lourdes kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - St Vierge de Lourdes kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - St Vierge de Lourdes kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - St Vierge de Lourdes kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - St Vierge de Lourdes kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Toorop (1858-1928)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen20 x 27 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Een ingelijste prent van de Nederlandse kunstenaar Jan Toorop, getiteld St  Vierge de Lourdes.
Ingelijst in de originele houten frame zonder glas.
Herkomst uit de inboedel van  een kunst verzamelaar
Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid

Afmeting lijst 42 x35 cm.
ConditieRedelijk
Passe Partout is licht beschadigd.
Lijst heeft slijtplekjes
Binnen Nederland € 7,00