Jeroen Henneman - Prachtig origineel werk in gemengde techniek

Jeroen Henneman - Prachtig origineel werk in gemengde techniek kopen? Bied vanaf 790!
Jeroen Henneman - Prachtig origineel werk in gemengde techniek kopen? Bied vanaf 790!Jeroen Henneman - Prachtig origineel werk in gemengde techniek kopen? Bied vanaf 790!Jeroen Henneman - Prachtig origineel werk in gemengde techniek kopen? Bied vanaf 790!Jeroen Henneman - Prachtig origineel werk in gemengde techniek kopen? Bied vanaf 790!
  • Jeroen Henneman (1943)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1966
IngelijstIngelijst
Afmetingen67 x 53 cm (h x b)
Incl. lijst72 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jeroen Henneman - Origineel werk in gemengde techniek

Mooi werk van de beroemde Nederlandse kunstenaar Jeroen Henneman.

Gesigneerd “Henneman” en gedateerd “66 1 Juli” rechts onder

Het werk is uitgevoerd in gemengde techniek op stevig papier : krijt en potlood
Professioneel ingelijst in een prachtige vintage goud houten lijst van ca. 75 x 60 cm

Werk in  goede conditie
De vintage lijst heeft sporen van gebruik maar dat is juist charmant

NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken
Werk in goede conditie

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending

Starttijd21-1-2024 om 12:56
Eindtijd4-2-2024 om 21:33
Openingsbod € 790
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland