Johannes Martinus Bach - J.M. Bach - olie op doek, gesigneerd r.o. - Verkocht

J.M. Bach - olie op doek, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 89!

J.M. Bach - olie op doek, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 89!J.M. Bach - olie op doek, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 89!J.M. Bach - olie op doek, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 89!J.M. Bach - olie op doek, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 89!J.M. Bach - olie op doek, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 89!J.M. Bach - olie op doek, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 89!
  • Johannes Martinus Bach (1866-1943)
Type kunstwerkSchilderij

Johannes Martinus Bach (1866-1943)

Olie op doek, gesigneerd rechtsonder

Afmetingen: 70cm x 48cm

Is ingelijst, kan zo aan de muur

verzenden mogelijk

Over hemzelf:

Bach was een zoon van steenhouwer Willem Bach en Petronella Martina Roest. Hij werd opgeleid aan de Ambachtsschool, vervolgens aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Hij was een leerling van onder anderen Johan Philip Koelman, Frits Jansen, Johan Michaël Schmidt Crans en Herman Johannes van der Weele en gaf later zelf les. Bach schilderde landschappen in de stijl van de Haagse School. Hij maakte ook glas-in-loodramen. Hij was lid van de Pulchri Studio en de Kunstenaarsvereniging Sint Lucas.

Bach overleed op 77-jarige leeftijd in zijn woonplaats Den Haag.

Starttijd28-9-2015 om 17:39
Eindtijd9-10-2015 om 19:44