Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Jaartal | 1926 |
Drager | Paneel |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 16 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Schilderij J.H. van Mastenbroek: olieverf op houten paneel
Linksonder gesigneerd, jaartal 1926
De afmeting is 16 x 24 cm
Achterzijde signatuur, titel en afmeting door kunstenaar op
etiket aangebracht, zie foto
Het schilderij is in zeer goede conditie
Bij het schilderij wordt een houtskool tekening van J.H. Mastenbroek mee aangeboden:
Titel: Bij
de Silo
Rechtsonder titel, signatuur en datering juni 1928
Afmeting: 26 x 18 cm
Helaas is de tekening verkleurd en heeft schade linksboven, zie foto
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |