Johan Hendrik van Mastenbroek - Bij de Silo - Verkocht

Johan Hendrik van Mastenbroek - Bij de Silo kopen? Bied vanaf 2500!

Verkoopprijs: € 2.500,00

Johan Hendrik van Mastenbroek - Bij de Silo kopen? Bied vanaf 2500!Johan Hendrik van Mastenbroek - Bij de Silo kopen? Bied vanaf 2500!Johan Hendrik van Mastenbroek - Bij de Silo kopen? Bied vanaf 2500!Johan Hendrik van Mastenbroek - Bij de Silo kopen? Bied vanaf 2500!Johan Hendrik van Mastenbroek - Bij de Silo kopen? Bied vanaf 2500!Johan Hendrik van Mastenbroek - Bij de Silo kopen? Bied vanaf 2500!Johan Hendrik van Mastenbroek - Bij de Silo kopen? Bied vanaf 2500!Johan Hendrik van Mastenbroek - Bij de Silo kopen? Bied vanaf 2500!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)
Jaartal1926
DragerPaneel
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen16 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Schilderij J.H. van Mastenbroek: olieverf op houten paneel

Linksonder gesigneerd, jaartal 1926

De afmeting is 16 x 24 cm

Achterzijde signatuur, titel en afmeting door kunstenaar op etiket aangebracht, zie foto

Het schilderij is in zeer goede conditie

Bij het schilderij wordt een houtskool tekening van J.H. Mastenbroek mee aangeboden:

Titel: Bij de Silo

Rechtsonder titel, signatuur en datering juni 1928

Afmeting: 26 x 18 cm

Helaas is de tekening verkleurd en heeft schade linksboven, zie foto

Dit item is verkocht voor 2.500,00
Starttijd:10-03-2019 om 15:44
Eindtijd:18-03-2019 om 22:32
tflokstra
18 mrt. / 17:19
€ 2500