Johannes Nicolaas jr. - Kloosterpoort Hoorn

Johannes Nicolaas jr. - Kloosterpoort Hoorn kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Nicolaas jr. - Kloosterpoort Hoorn kopen? Bied vanaf 30!Johannes Nicolaas jr. - Kloosterpoort Hoorn kopen? Bied vanaf 30!Johannes Nicolaas jr. - Kloosterpoort Hoorn kopen? Bied vanaf 30!Johannes Nicolaas jr. - Kloosterpoort Hoorn kopen? Bied vanaf 30!
  • Johannes Nicolaas jr. (1885-1943)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1930
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst46 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Johannes Nicolaas jr. - Kloosterpoort Hoorn, 1930

Johannes Nicolaas (Amsterdam 14-06-1885 – Eindhoven 15-01-1943) was een Nederlands kunstschilder en graficus. Hij volgde een opleiding aan de Kunstnijverheidsschool de Kleene. Nicolaas was lid van ‘De Onafhankelijken’ (medeoprichter), Arti et Amicitiae en St. Lucas in Amsterdam. Zijn onderwerpen bestonden uit landschappen, stads en dorpsgezichten en stillevens.
ConditieRedelijk
.Het papier en de inlijsting vertoont enkele verkleuringen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Soest, Nederland
Binnen Nederland € 8,70

Starttijd2-10-2023 om 9:34
Eindtijd16-10-2023 om 19:15
Openingsbod € 30
ObjectlocatieSoest,  Nederland