Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Lithografische prent in sepia door John Lennon
Voorstelling van een trio ten tijde van de Sleep In
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 18x23, bladmaat 36x50
Gesigneerd r.o. in de druk 'John Lennon'
Herkomst: Bag One map 1970
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 31-10-2017 om 9:05 |
Eindtijd | 10-11-2017 om 15:05 |