Joop Kropff, olieverf op doek, 'Stilleven met vaas en fruit' - Verkocht

Joop Kropff, olieverf op doek, 'Stilleven met vaas en fruit' kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Joop Kropff, olieverf op doek, 'Stilleven met vaas en fruit' kopen? Bied vanaf 75!Joop Kropff, olieverf op doek, 'Stilleven met vaas en fruit' kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  stoti022

5 verkochte items
  • Joop Kropff (1892-1979)

Afmeting: 38 x 46 cm, ingelijst met smalle witte lijst.

Handgesigneerd, uniek exemplaar, in goede conditie.

Op te halen in Amersfoort. (Erfenis Louis Stotijn)

Joop Kropff (Den Haag 1892-1979 Delft)
De kunstenaar Joop Kropff wordt gerekend tot de zogenaamde 'Nieuwe Haagse School'. Hij maakte deel uit van de avantgardistische Haagse kunstenaarscollectieven de Posthoorngroep (1956-'62) en Fugare (1960-'67). Ook was Kropff lid van Pulchri Studio in Den Haag en Pictura in Amsterdam. Kropff schilderde voornamelijk bloemen, landschappen, naakten, portretten en stillevens in een naturalistisch-impressionistische stijl. Tevens maakte hij abstracte werken. Musea: o.a. Gemeentemuseum, Den Haag; Stedelijk Museum, Schiedam; Rijkscollectie.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:30-09-2013 om 16:40
Eindtijd:10-10-2013 om 16:40
martinw
30 sep. / 21:18
€ 75