Jos Rovers - landschap met brug, zeer grote gouache - Verkocht

Jos Rovers - landschap met brug, zeer grote gouache  kopen? Bied vanaf 160!
Jos Rovers - landschap met brug, zeer grote gouache  kopen? Bied vanaf 160!Jos Rovers - landschap met brug, zeer grote gouache  kopen? Bied vanaf 160!Jos Rovers - landschap met brug, zeer grote gouache  kopen? Bied vanaf 160!Jos Rovers - landschap met brug, zeer grote gouache  kopen? Bied vanaf 160!Jos Rovers - landschap met brug, zeer grote gouache  kopen? Bied vanaf 160!Jos Rovers - landschap met brug, zeer grote gouache  kopen? Bied vanaf 160!Jos Rovers - landschap met brug, zeer grote gouache  kopen? Bied vanaf 160!Jos Rovers - landschap met brug, zeer grote gouache  kopen? Bied vanaf 160!Jos Rovers - landschap met brug, zeer grote gouache  kopen? Bied vanaf 160!
  • Jos Rovers (1893-1976)
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 64 cm (h x b)
Lijst66 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Achter passepartout en glas in een aluminium lijst, 66x80 cm.

Het geheel verkeert in zeer goede gebruikte staat.

>>N.B. GEEN verzending buitenland<<

--Joseph Johannes (Jos) Rovers was een Nederlands beeldhouwer, graficus, kunstschilder, tekenaar, boekbandontwerper, etser, illustrator en docent aan een academie. Hij is de vader van Anton Rovers. Hij volgde een opleiding aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten in Antwerpen o.l.v. Isidore Opsomer.Zijn werkzame periode was van 1908 tot 1976, in Haarlem tot 1930 en in Amsterdam van 1930 tot 1976. Zijn onderwerpen waren: landschappen, naaktfiguren, stadsgezichten, portretten, stillevens, winterlandschappen en het ontwerpen van affiches. Voor Uitgeverij en Drukkerij De Spaarnestad in Haarlem was hij boekbandontwerper.Hij was winnaar van de Koninklijke Subsidie, de St. Lucasprijs in 1939, en de zilveren medaille van de stad Parijs in 1955 op de Nederlandse tentoonstelling. Hij was lid van Arti et Amicitiae in Amsterdam, (voorzitter 1946-1948) en van de Vereeniging Sint Lucas in Amsterdam en docent aan de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam. Bron: RKD, Wikipedia, Scheen.

zeer goede gebruikte staat

Jos Rovers (1893-1976)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1392 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
80 cm
66 cm
64 cm
46 cm
Dit item is verkocht voor 160,00
Starttijd:23-09-2018 om 11:57
Eindtijd:07-10-2018 om 11:00
M_artisca
04 okt. / 17:52
€ 160