Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken - Verkocht

Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!
Grafiek (handgesigneerd)

Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!
  • Joseph Beuys (1921-1986)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekOffset
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 x 10.6 cm (h x b)
Incl. lijst35 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
“Beuys/Blume, KONTAKT mit Bäumen” uit 1982

*** BIJZONDER en ZELDZAAM : Dubbel gesigneerd + genummerd !!! ***

Project van Joseph Beuys & Bernhard Johannes Blume
Gesigneerd door beide kunstenaars in potlood
Door Beuys rechts midden (boven afbeelding Blume)
Door Blume links midden (boven afbeelding Beuys)

Genummerd : 87/90 rechts onderin
Editie van slechts 90

Dit is Kaart Nr. 238 uit de Catalogue Raisonné :
„wer nicht denken will fliegt raus“ - Joseph Beuys Postkarten Sammlung Neuhaus 1998, pag 76 en pag 172.
zie svp foto’s 7 en 8 met nadere informatie.
Deze Catalogue Raisonné wordt niet bijgeleverd !!

De kaart is professioneel fraai ingelijst - zie svp detail foto’s -
Zwevend ingelijst met verhoogde dubbel (zuurvrij) passe-partout,
Op maat gemaakt in passende kleuren,
in een vintage bronskleurig/houten lijst,
voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend)
Kaart : 15,4 x 10,5 cm
Frame : ca. 35 x 30

Daarbij 2x een mooi Art book :

BOEK 1 : MYTHOS
Joseph Beuys, Matthew Barney, Douglas Gordon, Cy Twombly
Uitgegeven door KUNSTHAUS Bregenz, 2007
Hardcover met goud linnen stofomslag,
22 x 30 cm,
192 pagina’s vol illustraties
z.g.a.n.
Het Griekse woord mythos betekent ‘verhaal’ of ‘legende’.
In het boek ‘Mythos’ worden werken van drie grote levende kunstenaars, Douglas Gordon, Matthew Barney en Cy Twombly, getoond in combinatie met die van Joseph Beuys, de grootste mythemaker van allemaal, die voor zichzelf een nieuw oorsprongsverhaal creëerde en de genezende kracht van kunst en universele creativiteit verdedigde.

BOEK 2 Soziale Plastik - Materialien zu Joseph Beuys
Uitgever : Achberger Verlag, Achberg. 1984.
160 pagina geïllustreerd met 72 afbeeldingen
24 x 20 cm
Softcover

Werk is in zeer goede staat.
Boek 1 z.g.a.n.
Boek 2 gebruikt maar in prima staat, zonder vlekken/beschrijvingen oid.
zie svp foto`s

Het mooie werk kan direct aan de muur!

NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken
Werk is in zeer goede staat.
Boek 1 z.g.a.n.
zie svp foto`s

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,05
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Joseph Beuys (1921-1986)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
30 cm
35 cm
10.6 cm
15 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland
Starttijd21-1-2024 om 13:11
Eindtijd2-4-2024 om 8:23