Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Johannes Itten - 3 boeken, o.a. het vroege werk
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 15 x 10.6 cm (h x b) |
Incl. lijst | 35 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Werk is in zeer goede staat. Boek 1 z.g.a.n. Boek 2 gebruikt maar in prima staat, zonder vlekken/beschrijvingen oid. zie svp foto`s | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |
Starttijd | 21-1-2024 om 13:11 |
Eindtijd | 2-4-2024 om 8:23 |