Kees Spermon - Fraai vierluik -droge naald ets - self portrait - zeer kleine oplage (10) - Verkocht

Kees Spermon - Fraai vierluik -droge naald ets - self portrait - zeer kleine oplage (10) kopen? Bied vanaf 37!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees Spermon - Fraai vierluik -droge naald ets - self portrait - zeer kleine oplage (10) kopen? Bied vanaf 37!Kees Spermon - Fraai vierluik -droge naald ets - self portrait - zeer kleine oplage (10) kopen? Bied vanaf 37!Kees Spermon - Fraai vierluik -droge naald ets - self portrait - zeer kleine oplage (10) kopen? Bied vanaf 37!Kees Spermon - Fraai vierluik -droge naald ets - self portrait - zeer kleine oplage (10) kopen? Bied vanaf 37!Kees Spermon - Fraai vierluik -droge naald ets - self portrait - zeer kleine oplage (10) kopen? Bied vanaf 37!
  • Kees Spermon (1941-1992)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekDroge Naald
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
  • Kees Spermon (Rotterdam 1941 - Saint-Saveur-de-Montagut 1992) was schilder en graficus. Dat deze te vroeg overleden kunstenaar zijn vak verstond, is duidelijk: opgeleid aan de Academie voor beeldende Kunsten in Rotterdam, won hij in 1969 de prestigieuze Koninklijke subsidie voor vrije schilderkunst. Hij was jarenlang docent grafische technieken aan de Academie waar hij zelf zijn opleiding had gevolgd.

Hoewel zijn voorkeur uitging naar het tekenen en grafisch werken werd aan Spermon kort na zijn academie-opleiding in Rotterdam in het begin van de jaren zeventig tweemaal de koninklijke subsidie voor vrije schilderkunst toegekend.
Steeds keert op Spermons tekeningen, grafiek en schilderijen de menselijke gestalte terug. Op zijn vroegere prenten, waar inmiddels weer een toenemende vraag naar is, stappen figuren uit een dicht weefsel van nerveuze lijntjes te voorschijn. Elk moment kunnen ze als een vreemde samenloop van krassen weer in hun identiek getekende achtergrond verdwijnen.
Spermon exposeerde regelmatig bij galeries in Rotterdam en Amsterdam. Ook op buitenlandse overzichten werd zijn grafiek tentoongesteld. Werk van Kees Spermon is inmiddels opgenomen in de collecties van onder andere Museum Boymans-van Beuningen, het Haags Gemeentemuseum en het Arnhems Gemeentemuseum.

Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

ObjectlocatiePurmerend,  Nederland
Starttijd29-8-2023 om 20:20
Eindtijd3-9-2023 om 21:43
Biedingen (3)