Mooie aquarel van Kees Verwey. Bloemstilleven. Het werk zit nog in de originele lijst. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. Herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, Amsterdam. Er zit een sticker op de achterzijde van deze kunsthandel. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden bezorgd via Swift koeriers.
Goed
In goede staat.
koeriersdienst