Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2008 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 350 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Alle acht litho's zijn in uitstekende staat en prachtig ingelijst. Alleen de map zelf heeft waterschade op de kaft. De inhoud is eveneens in zeer goede staat. | |
Objectlocatie | Hilversum, Nederland |
Starttijd | 5-6-2023 om 9:27 |
Eindtijd | 14-6-2023 om 21:26 |