Klaas Gubbels - De hele dag thee en lezen - Zeefdruk op papier - 1988 - ed. 7/100- gesigneerd - Verkocht

Klaas Gubbels - De hele dag thee en lezen - Zeefdruk op papier - 1988 - ed. 7/100- gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - De hele dag thee en lezen - Zeefdruk op papier - 1988 - ed. 7/100- gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Klaas Gubbels - De hele dag thee en lezen - Zeefdruk op papier - 1988 - ed. 7/100- gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Klaas Gubbels - De hele dag thee en lezen - Zeefdruk op papier - 1988 - ed. 7/100- gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Klaas Gubbels - De hele dag thee en lezen - Zeefdruk op papier - 1988 - ed. 7/100- gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst66.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/100
Behalve de vermelde gebreken is het een leuk werk in een spannende kleurstelling van roze-bruin-groen.

Verzending is mogelijk, echter hanteren we afwijkende tarieven hiervoor wegens het formaat:
Nederland: €20,-
België: €34,-
Rest EU: €42,-

(vk 363012)
ConditieRedelijk
De lijst heeft verschillende gebreken. De glasplaat is gescheurd in de linker onderhoek, de lijst klemt niet goed links boven en achter de glasplaat bevindt zich een dood insect. Afgezien wat lichte verkleuring aan de randen is het blad in goede staat.

ObjectlocatieEersel,  Nederland
Starttijd6-9-2018 om 15:59
Eindtijd20-9-2018 om 20:35
Biedingen (20)