Klaas Gubbels - De hele dag thee en lezen - Zeefdruk op papier - 1988 - ed. 7/100- gesigneerd - Verkocht

Klaas Gubbels - De hele dag thee en lezen - Zeefdruk op papier - 1988 - ed. 7/100- gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Klaas Gubbels - De hele dag thee en lezen - Zeefdruk op papier - 1988 - ed. 7/100- gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Klaas Gubbels - De hele dag thee en lezen - Zeefdruk op papier - 1988 - ed. 7/100- gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Klaas Gubbels - De hele dag thee en lezen - Zeefdruk op papier - 1988 - ed. 7/100- gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Klaas Gubbels - De hele dag thee en lezen - Zeefdruk op papier - 1988 - ed. 7/100- gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst66.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/100
Behalve de vermelde gebreken is het een leuk werk in een spannende kleurstelling van roze-bruin-groen.

Verzending is mogelijk, echter hanteren we afwijkende tarieven hiervoor wegens het formaat:
Nederland: €20,-
België: €34,-
Rest EU: €42,-

(vk 363012)
ConditieRedelijk

De lijst heeft verschillende gebreken. De glasplaat is gescheurd in de linker onderhoek, de lijst klemt niet goed links boven en achter de glasplaat bevindt zich een dood insect. Afgezien wat lichte verkleuring aan de randen is het blad in goede staat.

Klaas Gubbels (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (59)
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
51.5 cm
66.5 cm
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 184,00
Starttijd:06-09-2018 om 15:59
Eindtijd:20-09-2018 om 20:35
Biedingen (20)
Verbodentoegang
20 sep. / 20:28
€ 184
KunsthandelOlafWijman
20 sep. / 20:28
€ 175
KunsthandelOlafWijman
20 sep. / 20:24
€ 174
Verbodentoegang
20 sep. / 20:23
€ 164
loverendale
20 sep. / 20:23
€ 160
loverendale
20 sep. / 20:21
€ 154
Verbodentoegang
20 sep. / 20:21
€ 144
loverendale
20 sep. / 20:19
€ 134
Verbodentoegang
20 sep. / 20:19
€ 124
loverendale
19 sep. / 17:26
€ 114
Centerfo
19 sep. / 17:26
€ 104
Centerfo
19 sep. / 17:15
€ 71
loverendale
19 sep. / 12:39
€ 66
karinhakijk
19 sep. / 11:14
€ 61
Verbodentoegang
19 sep. / 11:14
€ 60
Verbodentoegang
15 sep. / 23:23
€ 56
KunsthandelOlafWijman
15 sep. / 23:23
€ 51
KunsthandelOlafWijman
14 sep. / 11:26
€ 30
pietkoper
14 sep. / 11:26
€ 25
pietkoper
07 sep. / 17:17
€ 20