Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1988 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66.5 x 51.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 7/100 |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
De lijst heeft verschillende gebreken. De glasplaat is gescheurd in de linker onderhoek, de lijst klemt niet goed links boven en achter de glasplaat bevindt zich een dood insect. Afgezien wat lichte verkleuring aan de randen is het blad in goede staat. | |