Klaas Gubbels: Kleurenlitho: Vazen op tafel uit 1977 - Verkocht

Verkoopprijs: € 105,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44076 verkochte items
Alle items van deze verkoper (457)
  • Klaas Gubbels (1934)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(12-12-1)

Kleurenlitho van Klaas Gubbels. Mooie subtiele kleuren. Op mooi handgeschept papier.

Titel: Vazen op tafel
Jaartal: 1977
Afmetingen: 75cm x 56cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 103/190
Herkomst: Uitgave van Prent 190

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Garantie:

Informatie:

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(49)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44076 verkochte items
Dit item is verkocht voor 105,00
Starttijd:05-04-2012 om 13:08
Eindtijd:12-04-2012 om 13:08
Vasari
09 apr. / 18:03
€ 105