Klaas Gubbels - Klaas Gubbels: Kleurenlitho: Vazen op tafel uit 1977 - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(12-12-1)

Kleurenlitho van Klaas Gubbels. Mooie subtiele kleuren. Op mooi handgeschept papier.

Titel: Vazen op tafel
Jaartal: 1977
Afmetingen: 75cm x 56cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 103/190
Herkomst: Uitgave van Prent 190

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Garantie:

Informatie:

Starttijd5-4-2012 om 13:08
Eindtijd12-4-2012 om 13:08