Klaas Gubbels - Ma modele de conclusion - Verkocht

Klaas Gubbels - Ma modele de conclusion kopen? Bied vanaf 320!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
StijlMinimalistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageII/XX
Mooie koffiekan van Klaas Gubbels uit 2005. Gesigneerd en genummerd. In perfecte staat.U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Arkel of na aankoop afhalen of laten opsturen per aangetekende post.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland
Binnen Nederland € 11,00

ObjectlocatieArkel,  Nederland
Starttijd12-10-2018 om 10:52
Eindtijd29-10-2018 om 9:13