Klaas Gubbels - Ma modele de conclusion - Verkocht

Klaas Gubbels - Ma modele de conclusion kopen? Bied vanaf 320!

Verkoopprijs: € 320,00

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1042)
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
StijlMinimalistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageII/XX
Mooie koffiekan van Klaas Gubbels uit 2005. Gesigneerd en genummerd. In perfecte staat.U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Arkel of na aankoop afhalen of laten opsturen per aangetekende post.

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(57)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
38 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 320,00
Starttijd:12-10-2018 om 10:52
Eindtijd:29-10-2018 om 09:13
deel
28 okt. / 12:55
€ 320