Klaas Gubbels - Theepot op tafel - Verkocht

Klaas Gubbels - Theepot op tafel kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels - Theepot op tafel kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - Theepot op tafel kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - Theepot op tafel kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - Theepot op tafel kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - Theepot op tafel kopen? Bied vanaf 350!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekLitho
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 45 cm (h x b)
Lijst73.5 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage93/400
Theepot op tafel

Ingelijst met paspartoe

Klaas Gubbels (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (55)
Geplaatst door  vlieger

Lid sinds 2019
1 verkochte items
63.5 cm
73.5 cm
45 cm
52 cm
Dit item is verkocht voor 280,00
Starttijd:12-03-2019 om 17:29
Eindtijd:04-04-2019 om 19:37
Archiries33
01 apr. / 20:25
€ 280