Klaas Gubbels - Theepot op tafel - Verkocht

Klaas Gubbels - Theepot op tafel kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - Theepot op tafel kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - Theepot op tafel kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - Theepot op tafel kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - Theepot op tafel kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - Theepot op tafel kopen? Bied vanaf 350!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekLitho
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst73.5 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage93/400
Theepot op tafel
Ingelijst met paspartoe
Binnen Nederland € 11,00