Various Artists Books - Groot lot kunstboeken en catalogussen over aziatische kunst
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen (zeldzaam werk!)
Dadara - Zeefdruk: Peace Tank (laatste exemplaar)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Batelt, Anna Elisabeth,
Geboren Amsterdam 1869.
Ets : 58 / 60 Lauriergracht.
Rechtsonder met potlood gesigneerd, tevens monogram in de ets ( zie foto ).
Ets : 24 x 19 cm.
Met lijst en zijden passe-partout : 42 x 36 cm.
Ets en lijst in goede staat.
Ophalen, verzenden kan ook ( 7 euro verzendkosten ).
===============================================
Starttijd | 12-8-2014 om 14:09 |
Eindtijd | 19-8-2014 om 14:09 |