Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 34.5 x 47.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Breda of Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 30-11-2019 om 16:10 |
Eindtijd | 2-1-2020 om 21:14 |