Marcel Wanders - tulpenvaas voor Randstad 2007 - Verkocht

Marcel Wanders - tulpenvaas voor Randstad 2007 kopen? Bied vanaf 64!
Design

Marcel Wanders - tulpenvaas voor Randstad 2007 kopen? Bied vanaf 64!Marcel Wanders - tulpenvaas voor Randstad 2007 kopen? Bied vanaf 64!Marcel Wanders - tulpenvaas voor Randstad 2007 kopen? Bied vanaf 64!Marcel Wanders - tulpenvaas voor Randstad 2007 kopen? Bied vanaf 64!Marcel Wanders - tulpenvaas voor Randstad 2007 kopen? Bied vanaf 64!Marcel Wanders - tulpenvaas voor Randstad 2007 kopen? Bied vanaf 64!
  • Marcel Wanders (1963)
Type kunstwerkDesign
Jaartal2007
Afmetingen17.5 x 26.5 x 7 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
De vaas werd ontworpen door Marcel Wanders en is gecommissioneerd door Randstad Uitzendbureau.
De vaas is geïnspireerd op de 5 vingerige vaas en de flower bricks vaas aan het einde van de 17e eeuw. Eenvoudig minimalistisch ovale bodem met 5 tulpvormige openingen met decor van meerdere kleuren blauw die o.a. refereren aan de welbekende Delfts Blauwe decoratie van de originele 17 eeuwse tulpenvaas. Modernere uitvoering van de typische traditionele Nederlandse tulpenvaas.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
Starttijd17-6-2021 om 16:35
Eindtijd27-6-2021 om 20:03