Lijst is voorzien van plexiglas, verzending dus goed mogelijk.prent is gaaf, passe-partout en lijst heeft enige kleine beschadigingen.In potlood gesigneerd. Herkomst 'kunst & bedrijf' Amsterdam.
Goed
Witte aluminium lijst, lichte beschadigingen aan de lijst. passepartout op plaatsen licht verkleurd, stickerresten op het plexiglas.
Tot 5 kg.
€ 10,00