Marte Roling - Wimpel, acrylverf op hout en papier (ingelijst, groot) - Verkocht

Marte Roling - Wimpel, acrylverf op hout en papier (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 450!

Marte Roling - Wimpel, acrylverf op hout en papier (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 450!Marte Roling - Wimpel, acrylverf op hout en papier (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 450!Marte Roling - Wimpel, acrylverf op hout en papier (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 450!Marte Roling - Wimpel, acrylverf op hout en papier (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 450!Marte Roling - Wimpel, acrylverf op hout en papier (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 450!Marte Roling - Wimpel, acrylverf op hout en papier (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 450!
  • Marte Roling (1939)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1985
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen94 x 61 cm (h x b)
Incl. lijst101 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig, 3-dimensionaal werk van Marte Röling.  Een beschilderd stuk hout in de vorm van een wimpel, zwevend gemonteerd op een beschilderde papieren ondergrond om nog meer diepte te creëren.  Met potlood gesigneerd, gedateerd (1985) en voluit getiteld (Wimpel steenrood/lila/geel/blauw).  In strakke aluminium lijst, achter glas.  Alles in zeer goede conditie.

Afmetingen: 101cm x 71cm (incl. lijst), 99cm x 69cm (blad), 94cm x 61cm (wimpel)